Для вчителів це виклик, адже вони мають допомогти навчальний проект це дітям не лише у виконанні їхніх дослідницьких проєктів, але й у здобутті обов’язкових компетенцій за навчальною програмою. Ці компетенції інтегруються у вибрані теми проєктів. Класичного уроку в такій школі теж немає. Діти мають навчальний час, який присвячують проєктній роботі та навчанню у фахових ательє. Наприклад, у музичному ательє учні досліджують, як музика пов’язана з літературою, історією, мистецтвом, а також економікою чи математикою.
Метод проектів – сучасна педагогічна технологія навчання учнів початкової школи
Формування груп, висунення теорія очікування гіпотез вирішення проблем. Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Проектна діяльність учнів у початковій школі
- Формування груп для проведення дослідження.
- Портал використовується для планування ресурсів (персоналу, приміщень тощо), на ньому відбувається захищена комунікація між усіма учасниками шкільної спільноти.
- Уміння орієнтуватися в інформаційному просторі (інтернет, енциклопедії, довідники, науково-популярні видання).
- Учні весь рік розробляють власні дослідницькі проєкти.
- У них вказується час, необхідний для виконання, наприклад, дві чи чотири години.
Забезпечити механізм розвитку критичного мислення дитини, уміння шукати шляхи вирішення проблеми. Крім цього, 7–8 класи тиждень проводять у позашкільному навчальному центрі “Alte Ziegelei”. Він розташовується в пам’ятці промислової архітектури. Ця комбінація є надзвичайно важливою, оскільки дає змогу відстежувати прогрес дитини з першого класу. Для зручності планування можна скористатися цією таблицею. Не варто перетворювати презентацію проектів у змагання.
Заклад дошкільної освіти
Комусь із дітей https://wizardsdev.com/ потрібна більша допомога, а хтось готовий до більш самостійної роботи. Тим самим реалізується принцип індивідуалізації навчання і досягається найкращий результат. Проект – мета, яку дитина зрозуміла, прийняла, реалізувала у процесі діяльності. Слово «проект» походить від латинського «кинутий вперед», тобто це задум, план для досягнення поставленої мети.
Метод навчальних проектів
Далі здійснюється ознайомлення учнів з загальною метою і провідною проблемою, оформленням задуму; розробляється організаційний план, робота за цим планом, підведення підсумків і аналіз виконаної роботи у вигляді письмового звіту. Особливої уваги у початковій школі потребує завершальний етап проектної діяльності – презентація (захист) проекту. Для цього треба допомогти учням провести самоаналіз проекту, потім допомогти оцінити процес проектування за допомогою запитань.
- Чому сови можуть полювати у темряві?
- Він повинен показувати своє прагнення до всього нового, бажання пізнавати світ.
- Для Дрездена та всієї Німеччини цей підхід до навчання є інноваційним, а заклад називають школою майбутнього.
- Після індивідуальної роботи діти об’єднуються в групи та далі працюють над дослідженням.
За допомогою методу проектів підвищується пізнавальний інтерес учнів до навчання. Професори та дослідники Технічного університету Дрездена здійснюють науковий супровід навчальних процесів у школі. Вони, разом зі вчителями, розробляють нові навчальні формати, аналізують, які зміни потрібні в навчальному процесі, спираючись на опитування учнів, вчителів і батьків, а також на власні спостереження. Вони також консультують учителів щодо ефективних наукових методів навчання та викладання. Школа постійно підтримує підвищення кваліфікації вчителів, заохочуючи їх відвідувати семінари або курси підвищення кваліфікації та організовуючи педагогічну академію.